SKU
5903450

Griffon UniPlug-HLC Verankeringsmiddel 300ML

€ 23,10 INCL BTW.

Griffon UniPlug-HLC® chemisch anker op basis van styreenvrij vinylester (300 ml koker). Snel uithardende verankeringslijm met ETA-keurmerk en CE-markering. Zeer hoge belastingscapaciteit. Zelfs onder water toepasbaar. Brandklasse F 120.

Griffon UniPlug-HLC® – chemisch anker verankeringslijm 300 ml

De Griffon UniPlug-HLC® is een professioneel chemisch anker op basis van styreenvrij vinylester voor de zwaarste verankeringstoepassingen in de bouw. Met een Europees ETA-keurmerk en CE-markering voldoet dit product aan de strengste normen voor bevestiging van betonwapening, ankerstangen, draadstangen en speciale bevestigingssystemen op volle bouwmaterialen.

Bij haard- en kachelinstallaties is het chemisch anker ideaal voor het verankeren van zware schouwmantels, wandconsoles voor kachels, radiatoren, balustrades en constructieve verbindingen in beton, natuursteen en massief metselwerk. Met injectiepluggen (apart verkrijgbaar) is de UniPlug-HLC® ook geschikt voor holle bouwmaterialen. Het unieke aan dit product: het is zelfs toepasbaar in vochtige en met water gevulde boorgaten.

De verankeringslijm is snel uithardend, styreenvrij, krimpvrij en zakt niet uit — zelfs niet bij verwerking boven het hoofd. Verwerkbaar met een standaard kokerpistool. Brandklasse F 120 (EN 1361-1) garandeert tot 120 minuten weerstand bij brand. Temperatuurbestendig van -40 °C tot +80 °C. Corrosie-, tril- en chemicaliënbestendig.

Specificaties

MerkGriffon
ProductlijnUniPlug-HLC®
BasisgrondstofStyreenvrij vinylester
Inhoud300 ml (koker)
Verwerkingstemperatuur+5 °C tot +35 °C
Temperatuurbestendigheid-40 °C tot +80 °C
Dichtheidca. 1,60 g/cm³
BrandklasseF 120 (EN 1361-1)
Onder water toepasbaarJa
StyreenvrijJa
CertificeringETA 20/0551, ETA 20/0552, ETA 20/0553, CE-markering
Houdbaarheid18 maanden (ongeopend, +5 °C tot +20 °C)
Schrijf uw eigen review
Only registered users can write reviews. Please, Sign in or create an account
To Top